Skip to content

Buhalterinės paslaugos

Aukščiausios kokybės buhalterinės paslaugos Vilniuje, verslo konsultacijos ir finansų direktoriaus paslaugos – tai tik dalis paslaugų paketo, kuris jūsų verslui suteiks pranašumą prieš konkurentus. Paslaugas teikia komanda, kuri turi patirties ne tik su mažų įmonių apskaita, bet ir didelių įmonių finansų valdymu, todėl turime galimybę suteikti savo klientams aukštos kokybės konsultacijas verslo valdymo klausimais.

Svarbiausi privalumai dirbant su mūsų įmone – paprastumas, aiškumas, konfidencialumas ir operatyvumas. Kitaip sakant, buhalterinės paslaugos be problemų.

Buhalterinės paslaugos mūsų įmonėje – tai saugu ir patogu

Kai kurios kitos naudos, kurias gausite patikėdami savo verslo apskaitos vedimą mūsų įmonei:

  • Procesų Automatizavimas. Teikiant buhalterinės apskaitos paslaugas naudojame pažangiausias automatizavimo priemones (RPA – angl. “Robotic Process Automatization”, liet. – “Robotinis Procesų Automatizavimas“), todėl klientams apskaitą galime atlikti operatyviai ir laiku. Vienas iš svarbiausių technologinių sprendimų yra mūsų naudojama apskaitos programa.
  • Elektroninis dokumentų archyvas. Klientai gali naudotis debesų technologijomis paremtu elektroniniu dokumentų archyvu, kuris prieinamas iš bet kur, kur veikia internetas.
  • Kibernetinis saugumas. Ypatingai didelis dėmesys skiriamas duomenų saugumui. Yra daromos kelių lygių duomenų kopijos. Kopijos yra saugomos skirtingose vietose. Yra laikomąsi daugelio kitų kibernetinio saugumo praktikų.
  • Patogus apskaitos dokumentų pateikimas. Apskaitai naudojami tik elektroniniai apskaitos dokumentų formatai. Jie gali būti tiesiogiai įkeliami į apskaitos sistemą arba siunčiame elektroniniu paštu.
  • Verslo konsultacijos. Savo klientams galime pasiūlyti įvairias kitas paslaugas – verslo duomenų analitikos, biudžetavimo ir kitas paslaugas.

Buhalterinių paslaugų kaina

Pastaba: tai preliminarios kainos. Tikslią kainą paskaičiuosime su mumis susisiekus. Paskambinkite mums. Arba parašykite mums elektroniniu paštu žinutę su pavadinimu “Domina apskaitos paslaugų kaina” ir laiško tekste įrašykite savo telefono numerį, mes gavę laišką jums perskambinsime.